česky česky english english deutsch deutsch
Login (explanation) Register
LUSK Lösen von Kreuzworträtseln on-line
Lösen von Kreuzworträtseln
Kreuzworträtseln Server krizovky.lusk.cz, krizovka.lusk.cz
Bis heute sind 6696 Kreuzworträtseln erschienen.

Archiv Archiv

Kleines Wörterbuch (tschechisch) Kleines Wörterbuch

Competition Competition

Hilfe Hilfe

Kontakt Kontakt
„Když vás zvláště v té naší branži mine štěstí a náhoda, prostě když si vás nikdo nevšimne, tak kariéru nastartujete těžko. Ale člověk by si měl uvědomit, co je dílem náhody a o co se zasloužil sám. Ono se sice občas tvrdí, že by člověk měl říkat, jaké má úspěchy a jak je dobrý, ale já myslím, že to patří do Ameriky, kde jsou všichni happy. U nás se na to díváme jinak. Myslím, že tady se oceňuje spíše slušnost než (TAJENKA). Suverénností bez poctivého řemesla člověk možná kariéru začne, ale otázka je, jak dlouho vydrží.“
Doktor filosofie, zpěvák, kytarista, pianista a hudební skladatel Karel Zich (10. 6. 1949 Praha – 13. 8. 2004 Porto-Vecchio, Korsika)
Klassisches Kreuzworträtseln Legenden
Vodorovně:
A – Ševcovský kolíček; japonský způsob sebeobrany. B – 1. část TAJENKY; obyvatel Balkánu. C – Přát si; pařát. D – St. SPZ Benešova; domácky Květoslava. E – Ohlášení v kartách (rekontra); špice; osobní zájmeno. F – Počáteční fáze skoku; citoslovce posměchu. G – Tuhý zbytek po karbonizaci černého uhlí; asijský stát. H – Domácí podoba jména Alena; 2. část TAJENKY. I – Příbuzná; turistické přístřeší.
Svisle:
1 – Přihrádka; látka protkávaná zlatými n. stříbrnými vlákny. 2 – Lstivé (kniž.); vespod. 3 – Domácky Ota; drkotat. 4 – Krtek (básnicky); vápencová oblast; zpěvná slabika. 5 – Slůvko údivu; svážení; loterijní poukázka. 6 – Mít úspěch; ohleduplné společenské chování. 7 – Dlouhý a tenký hutní výrobek; úslužnost. 8 – Ochrana; potomek.
Hilfe: BNK; RÉ; TCHA
Author: Iva Böhmová
Bewerten Speichern Erneuern Streichen
Ausgefüllte Felder überspringen Verschieben der Seite
Hilfe: Keys to use.
Enter
Nächstes Wort.
Shift+Enter
Das vorhergehende.
Space
Wechsel der Richtung.
 <- 4
Cursor links.
 -> 6
Cursor rechts.
Esc
Buchstaben streichen.
Pomocné znaky: Ž, Š, Č, Ř, Ŕ, Ď, Ť, Ň, Ě, Á, Ä, É,  Í , Ý, Ó, Ö, Ô, Ú, Ů, Ü, CH, Ĺ Ľ
xml document Solution into a file